.


.
.
.
.

.
.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

.
.
.



m.stellacentrum.sk

Ceny pohonných hmôt platné pre: 3. týždeň
KrajinaMena9598Nafta
SlovenskoEUR1.219 EUR EUR1.072 EUR
AlbánskoALL159.00158.00
AndorraEUR1.0971.1570.947
BelgickoEUR1.3961.4631.326
BieloruskoEUR0.5780.631
Bosna - HercegovinaBAM1.751.77
BulharskoBGL2.102.372.10
Česká republikaCZK29.6628.72
Čierna HoraEUR1.1301.1701.000
DánskoDKK10.799.45
EstónskoEUR1.1831.2331.183
FínskoEUR1.4491.5251.336
FrancúzskoEUR1.4141.4541.240
GréckoEUR1.4521.5941.147
GruzínskoGEL1.891.991.74
HolandskoEUR1.6611.7351.341
ChorvátskoHRK9.518.83
ÍrskoEUR1.3391.249
KazachstanKZT142.00152.0099.00
KosovoEUR
LitvaLTL1.1361.2051.046
LotyšskoLVL1.1041.1531.034
LuxemburskoEUR1.1571.2231.028
MacedónskoMKD64.5066.5051.50
MaďarskoHUF352.00367.00
MoldavskoMDL16.8717.4414.84
NemeckoEUR1.3371.170
NórskoNOK15.7514.50
PoľskoPLN4.674.994.57
PortugalskoEUR1.5211.5551.294
RakúskoEUR1.1601.3111.111
RumunskoRON5.105.275.02
RuskoRUB38.4436.58
SlovinskoEUR1.2421.3221.147
SrbskoRSD134.20142.90
ŠpanielskoEUR1.2211.3471.113
ŠvajčiarskoCHF1.4601.5001.530
ŠvédskoSEK14.2414.8414.14
TalianskoEUR1.5361.388
TureckoTRY5.105.124.45
UkrajinaUAH23.1424.1520.66
Veľká BritániaGBP1.1621.2691.188
USAUSD0.5980.668
STELLA Centrum Dopravných Informácií *75, umožňuje na tejto stránke prezeranie a preberanie informácií len na osobné, súkromné účely, nie na komerčné použitie, komerčnú prezentáciu. Používanie informácií z tejto stránky na komerčné účely, ich šírenie rozhlasovým vysielaním, prípadne ich zverejňovanie na iných webových stránkach je porušovaním autorských práv. Ich prípadné ďalšie publikovanie si vyžaduje písomný súhlas STELLA CENTRA.