.


.
.
.
.

.
.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

.
.
.



m.stellacentrum.sk

Ceny pohonných hmôt platné pre: 13. týždeň
KrajinaMena9598Nafta
SlovenskoEUR1.331 EUR EUR1.173 EUR
AlbánskoALL172.00169.00
AndorraEUR1.0901.1200.920
BelgickoEUR1.3841.4661.318
BieloruskoEUR0.5970.617
Bosna - HercegovinaBAM1.791.79
BulharskoBGL2.092.392.09
Česká republikaCZK30.4829.57
Čierna HoraEUR1.2901.3301.160
DánskoDKK10.298.64
EstónskoEUR1.1391.1891.139
FínskoEUR1.4321.5061.296
FrancúzskoEUR1.3851.4421.242
GréckoEUR1.5401.6701.294
GruzínskoGEL2.362.492.27
HolandskoEUR1.6291.7451.299
ChorvátskoHRK9.268.56
ÍrskoEUR1.3991.269
KazachstanKZT150.00164.00129.00
KosovoEUR
LitvaLTL1.1731.2421.079
LotyšskoLVL1.1641.2131.074
LuxemburskoEUR1.1421.2061.008
MacedónskoMKD65.0067.0052.00
MaďarskoHUF356.20364.00
MoldavskoMDL17.7118.3315.55
NemeckoEUR1.3851.163
NórskoNOK16.1415.20
PoľskoPLN4.614.914.48
PortugalskoEUR1.7751.8871.547
RakúskoEUR1.1831.3341.119
RumunskoRON4.525.034.52
RuskoRUB39.4237.78
SlovinskoEUR1.2761.3561.189
SrbskoRSD143.90152.90
ŠpanielskoEUR1.2091.3341.097
ŠvajčiarskoCHF1.4651.5151.525
ŠvédskoSEK13.9214.5213.60
TalianskoEUR1.6411.533
TureckoTRY5.165.184.51
UkrajinaUAH24.5425.6222.13
Veľká BritániaGBP1.1821.1891.205
USAUSD0.6130.671
STELLA Centrum Dopravných Informácií *75, umožňuje na tejto stránke prezeranie a preberanie informácií len na osobné, súkromné účely, nie na komerčné použitie, komerčnú prezentáciu. Používanie informácií z tejto stránky na komerčné účely, ich šírenie rozhlasovým vysielaním, prípadne ich zverejňovanie na iných webových stránkach je porušovaním autorských práv. Ich prípadné ďalšie publikovanie si vyžaduje písomný súhlas STELLA CENTRA.