.


.
.
.
.

.
.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

.
.
.



m.stellacentrum.sk

Ceny pohonných hmôt platné pre: 16. týždeň
KrajinaMena9598Nafta
SlovenskoEUR1.273 EUR EUR1.137 EUR
AlbánskoALL172.00169.00
AndorraEUR1.0901.1200.920
BelgickoEUR1.4481.5351.351
BieloruskoEUR0.6120.632
Bosna - HercegovinaBAM1.791.79
BulharskoBGL2.092.352.09
Česká republikaCZK30.2929.32
Čierna HoraEUR1.2401.2801.120
DánskoDKK10.748.89
EstónskoEUR1.2291.2791.119
FínskoEUR1.4861.5601.294
FrancúzskoEUR1.4231.4771.262
GréckoEUR1.5201.6571.273
GruzínskoGEL2.192.291.99
HolandskoEUR1.6961.7451.336
ChorvátskoHRK9.638.90
ÍrskoEUR1.3891.269
KazachstanKZT150.00164.00129.00
KosovoEUR
LitvaLTL1.1691.2681.074
LotyšskoLVL1.1341.1831.024
LuxemburskoEUR1.2031.2691.020
MacedónskoMKD65.0067.0050.50
MaďarskoHUF366.30358.50
MoldavskoMDL17.3717.9514.84
NemeckoEUR1.3611.166
NórskoNOK16.3415.20
PoľskoPLN4.684.994.49
PortugalskoEUR1.5311.5671.301
RakúskoEUR1.1651.3121.104
RumunskoRON4.484.844.37
RuskoRUB39.6537.96
SlovinskoEUR1.2851.3331.172
SrbskoRSD145.90151.40
ŠpanielskoEUR1.2491.3711.137
ŠvajčiarskoCHF1.4651.5151.525
ŠvédskoSEK14.2714.8713.90
TalianskoEUR1.5821.431
TureckoTRY5.385.414.62
UkrajinaUAH25.0426.0822.56
Veľká BritániaGBP1.1831.2901.200
USAUSD0.6400.682
STELLA Centrum Dopravných Informácií *75, umožňuje na tejto stránke prezeranie a preberanie informácií len na osobné, súkromné účely, nie na komerčné použitie, komerčnú prezentáciu. Používanie informácií z tejto stránky na komerčné účely, ich šírenie rozhlasovým vysielaním, prípadne ich zverejňovanie na iných webových stránkach je porušovaním autorských práv. Ich prípadné ďalšie publikovanie si vyžaduje písomný súhlas STELLA CENTRA.