.


.
.
.
.

.
.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

.
.
.m.stellacentrum.sk
Ekonomika
Všetky informácie z oblasti ekonomiky
Baumgartner: „Hyundai ďalej porastie“
(Bratislava) - Novým generálnym riaditeľom Hyundai Motor Slovakia sa s platnosťou od 27.7.2015 stane Robert Baumgartner.

Slovenská automobilová verejnosť p. Baumgartnera pozná z viacerých top manažérskych pozícií pre rôzne nadnárodné korporácie. Na pozícii vystrieda Martina Saitza, ktorý v Hyundai Slovensko pôsobil od roku 2012.

Robert Baumgartner pôsobí v automobilovom biznise už viac ako dvadsaťtri rokov. Prešiel rôznymi riadiacimi pozíciami v spoločnostiach ako napríklad MAN, Iveco, alebo Škoda Auto Slovensko. Budovanie značky Hyundai sledoval dlhodobo a je pripravený napomôcť jej ďalšiemu rastu.

„Zmeny na trhu som zo svojich pozícií vždy detailne analyzoval a rast Hyundai je naozaj unikátny. Som rád, že sa stanem súčasťou tohto tímu a osobne budem môcť prispieť k tomu, aby sme pokračovali v tomto trende so všetkými jeho súvislosťami,“ povedal.


Zdieľajte na Facebooku
STELLA Centrum Dopravných Informácií *75, umožňuje na tejto stránke prezeranie a preberanie informácií len na osobné, súkromné účely, nie na komerčné použitie, komerčnú prezentáciu. Používanie informácií z tejto stránky na komerčné účely, ich šírenie rozhlasovým vysielaním, prípadne ich zverejňovanie na iných webových stránkach je porušovaním autorských práv. Ich prípadné ďalšie publikovanie si vyžaduje písomný súhlas STELLA CENTRA.