.


.
.
.
.

.
.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

.
.
.m.stellacentrum.sk
Ekonomika
Všetky informácie z oblasti ekonomiky
Porsche Slovakia a internet
(Bratislava, február 2014) - Porsche Slovakia, autorizovaný importér značky Volkswagen spúšťa od tohto mesiaca nový spôsob komunikácie so zákazníkmi a fanúšikmi značky.

Novinky zasielané na vyžiadanie elektronickou poštou sa doteraz osvedčili v rozličných krajinách ako pružný, efektívny a ekologický spôsob komunikácie so zákazníkmi a priaznivcami značky. Na Slovensku budú pod názvom „Das Auto. Novinky.“ fungovať na stránke vw.sk. Záujemcovia sa môžu v osobitnej zóne zaregistrovať na odber noviniek, ktoré im bude importér raz mesačne zasielať na ich e-mailovú adresu. Obsahom budú informácie o atraktívnych ponukách modelov Volkswagen, o akčných balíkoch výbav a originálneho príslušenstva, o servisných akciách, či výhodných možnostiach financovania vozidiel. Nebudú chýbať ani zaujímavosti z oblasti automobilových technológií, bezpečnosti a všetkého, čo sa týka značky Volkswagen.

Volkswagen v uplynulom roku dodal zákazníkom na celom svete 5,93 milióna osobných automobilov, čo predstavuje nárast oproti roku 2012 o 3,4 percenta. Predaj ľahkých úžitkových automobilov tom istom období (napriek zložitým podmienkam v tomto špecifickom segmente trhu) vzrástol o 0,3 percenta na 551.900 automobilov.


Zdieľajte na Facebooku
STELLA Centrum Dopravných Informácií *75, umožňuje na tejto stránke prezeranie a preberanie informácií len na osobné, súkromné účely, nie na komerčné použitie, komerčnú prezentáciu. Používanie informácií z tejto stránky na komerčné účely, ich šírenie rozhlasovým vysielaním, prípadne ich zverejňovanie na iných webových stránkach je porušovaním autorských práv. Ich prípadné ďalšie publikovanie si vyžaduje písomný súhlas STELLA CENTRA.