.


.
.
.
.

.
.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

.
.
.m.stellacentrum.sk
Ekonomika
Všetky informácie z oblasti ekonomiky
ŠKODA: 22 rokov s MS
(Bratislava) - Škoda auto v roku 2014 už po dvadsiaty druhý raz podporí Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji. Oficiálnu flotilu 46 vozidiel značky, 38 vozidiel Octavia a 8 vozidiel Superb, odovzdala organizačnému výboru česká automobilka v bieloruskom Minsku. 78. ročník bojov o titul sa uskutoční od 9. do 25. mája 2014.

Škodovka podporuje Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji v úlohe hlavného sponzora už od roku 1992. To znamená najdlhšie trvanie hlavného sponzoringu v histórii športových majstrovstiev sveta. Podpora má dlhodobý charakter a pred dvomi rokmi bola predĺžená do roku 2017.

Automobilka každoročne poskytuje organizátorom bojov o titul 40 až 50 vozidiel. Za posledných 22 rokov prešli tieto vozidlá v rámci majstrovstiev sveta približne 5,5 milióna kilometrov. Pričom neprišlo ani k jedinému prerušeniu jazdy, ktoré by spôsobila technická porucha. Na každých majstrovstvách najazdí flotila vozidiel takmer 250 000 kilometrov.

Štyridsaťšesť vozidiel vo flotile bude slúžiť najmä na prepravu osôb medzi jednotlivými arénami, letiskom, hotelmi a ďalšími miestami v Minsku. Všetky vozidlá sú striebornej farby a v originálnom dizajne MS.


Zdieľajte na Facebooku
STELLA Centrum Dopravných Informácií *75, umožňuje na tejto stránke prezeranie a preberanie informácií len na osobné, súkromné účely, nie na komerčné použitie, komerčnú prezentáciu. Používanie informácií z tejto stránky na komerčné účely, ich šírenie rozhlasovým vysielaním, prípadne ich zverejňovanie na iných webových stránkach je porušovaním autorských práv. Ich prípadné ďalšie publikovanie si vyžaduje písomný súhlas STELLA CENTRA.