.


.
.
.
.

.
.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

.
.
.m.stellacentrum.sk
Novinka
Všetky novinky
Hyundai Tucson bestsellerom
(Bratislava) - Hovorí sa, že s príchodom leta začína uhorková sezóna. Je to však aj vhodný čas na ohliadnutie sa za prvými šiestimi mesiacmi roka a plánovanie aktivít v druhej polovici. Aký bol teda prvý polrok pre značku Hyundai na Slovensku?

Osobné autá (M1) značky Hyundai si za prvých šesť mesiacov roka 2017 našli 3 603 nových majiteľov, čo je o takmer 5% viac ako v rovnakom období minulého roka. V počte predaných nových vozidiel tak Hyundai obsadil tretie miesto s trhovým podielom 7,4%.

Srdcia Sloveniek a Slovákov si získal najmä model i30 (hatchback aj kombi), ktorého sa predalo 1 290 kusov. Segmentu SUV-C suverénne dominoval obľúbený Tucson, ktorý potešil 1 152 nových majiteľov. Hyundai ix20 so 190 kusmi bol lídrom segmentu MPV-B. Nestratili sa ani i20 a i40, ktoré vo svojom segmente obsadili 3. miesto. Pekný medziročný nárast predaja zaznamenal aj model Elantra (52 ks), ktorý zaujal najmä mladších klientov do 35 rokov.

Novinky roku 2017
V prvom polroku postupne predstavil Hyundai modely i30 hatchback a i30 kombi novej generácie. V segmente MPV-D sa v marci sa uviedol model H1 tour. Koncom leta sa do predaja dostane IONIQ hybrid plug-in. Posledné štyri mesiace tohto roka možno očakávať príchod vysoko výkonnej verzie i30 N a malého SUV s názvom KONA, ktoré doplní portfólio značky Hyundai o zastúpenie v segmente SUV-B.


Zdieľajte na Facebooku
STELLA Centrum Dopravných Informácií *75, umožňuje na tejto stránke prezeranie a preberanie informácií len na osobné, súkromné účely, nie na komerčné použitie, komerčnú prezentáciu. Používanie informácií z tejto stránky na komerčné účely, ich šírenie rozhlasovým vysielaním, prípadne ich zverejňovanie na iných webových stránkach je porušovaním autorských práv. Ich prípadné ďalšie publikovanie si vyžaduje písomný súhlas STELLA CENTRA.