.


.
.
.
.

.
.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

.
.
.m.stellacentrum.sk
Novinka
Všetky novinky
Paríž: Hyundai i30
(Paríž 2016) - Hyundai i30 novej generácie je automobilom DNA pre značku Hyundai, reprezentujúcim jej jadro v Európe.

Hyundai i30 novej generácie podľa jeho tvorcov predstavuje inteligentnú voľbu pre zákazníkov hľadajúcich príťažlivý dizajn, efektívne motory, dynamické jazdné vlastnosti a komplexné bezpečnostné vybavenie. Jeho kvalitu a spoľahlivosť sľubuje záruka 5 rokov bez obmedzenia počtu najazdených kilometrov.

Hyundai i30 novej generácie demokratizuje technológie prvkami konektivity ako Apple CarPlay, Android Auto a bezdrôtové nabíjanie smartfónu, ktoré zvyšujú funkčnosť smartfónu a umožňujú jeho bezpečné ovládanie počas jazdy. Najmodernejšie prvky aktívnej bezpečnosti ako Autonomous Emergency Braking, Smart Cruise Control, Lane Keeping Assist System, Driver Attention Alert a Blind Spot Detection ešte ďalej zvyšujú komfort posádky a pôžitok z jazdy.

Vývojoví špecialisti z technického centra Hyundai Motor Europe v Nemecku vyladili jazdnú dynamiku modelu Hyundai i30 novej generácie v rámci rigorózneho testovacieho programu na cestách celej Európy a legendárnom okruhu Nürburgring Nordschleife. Ľahká a pevná karoséria, vyrobená s podielom 53 % ocele vysokej pevnosti poskytuje základ pre dobré jazdné vlastnosti a spolu s o 10 % kratším prevodovým pomerom riadenia a novo vyvinutým podvozkom prispieva k dynamickému charakteru vozidla bez negatívneho ovplyvnenia komfortu.

Portfólio motorov tvoria turbokompresorom prepĺňané motory s priamym vstrekovaním paliva a zmenšeným objemom, ktoré sa vyznačujú vysokým výkonom a účinnosťou. Na výber budú tri benzínové motory a jeden turbodiesel s objemom 1,6 litra v troch výkonových verziách, ktorý umožnil dosiahnuť hodnotu emisií CO2 iba 89 g/km. Hyundai i30 novej generácie je prvým modelom značky do ktorého sa montuje nový turbokompresorom prepĺňaný benzínový štvorvalec 1.4 T-GDI s výkonom 103 kW (140 k). Novinka sa začne predávať začiatkom roka 2017.


Zdieľajte na Facebooku
STELLA Centrum Dopravných Informácií *75, umožňuje na tejto stránke prezeranie a preberanie informácií len na osobné, súkromné účely, nie na komerčné použitie, komerčnú prezentáciu. Používanie informácií z tejto stránky na komerčné účely, ich šírenie rozhlasovým vysielaním, prípadne ich zverejňovanie na iných webových stránkach je porušovaním autorských práv. Ich prípadné ďalšie publikovanie si vyžaduje písomný súhlas STELLA CENTRA.