.


.
.
.
.

.
.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

.
.
.m.stellacentrum.sk
Novinka
Všetky novinky
Mercedes pripravil výkonné kombi
(Bratislava) - V decembri 2016 sa môžu priaznivci značky tešiť na mimoriadne zaujímavé športové kombi - Mercedes AMG E 43 4MATIC...

Nový model E 43 4MATIC kombi zvládne šprint z 0 na 100 km/h za 4,7 sekundy, maximálnu rýchlosť má elektronicky ohraničenú na 250 km/h. Normovaná spotreba paliva: v meste/mimo mesta/kombinovaná predstavuje 11,0/7,0/8,4 l/100 km.

Zvýšený výkon, dynamiku a agilnosť jazdy mu poskytujú: benzínový trojliter V6 (295 kW/401 k; 520 Nm) s dvoma väčšími turbodúchadlami, zvýšeným plniacim tlakom (1,1 baru) a špecifickými softvérovými aplikáciami; automatická prevodovka 9G TRONIC s kratšími časmi preradenia; pohon všetkých kolies AMG Performance 4MATIC s dôrazom na zadnú nápravu (dostáva až 69 percent hnacej sily) i samostatný športový podvozok.

Individualizáciu nastavenia (ovládanú dotykom prsta) pri E 43 4MATIC kombi rozširujú jazdné programy DYNAMIC SELECT: Eco, Comfort, Sport, Sport Plus a Individual podľa ktorých sa upravia dôležité parametre ako reakcia motora, prevodovky, podvozka a riadenia Nezávisle od jazdných programov môže vodič prejsť priamo do manuálneho režimu stlačením tlačidla M. V tomto režime na radenie prevodových stupňov slúžia výlučne radiace páčky na volante.


Zdieľajte na Facebooku
STELLA Centrum Dopravných Informácií *75, umožňuje na tejto stránke prezeranie a preberanie informácií len na osobné, súkromné účely, nie na komerčné použitie, komerčnú prezentáciu. Používanie informácií z tejto stránky na komerčné účely, ich šírenie rozhlasovým vysielaním, prípadne ich zverejňovanie na iných webových stránkach je porušovaním autorských práv. Ich prípadné ďalšie publikovanie si vyžaduje písomný súhlas STELLA CENTRA.