.


.
.
.
.

.
.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

.
.
.m.stellacentrum.sk
Novinka
Všetky novinky
CLIO R.S. a GT LINE
(Bratislava) - Nové CLIO R.S. 200 EDC, Clio R.S. Trophy a Clio GT-Line dostali vylepšené vlastnosti vďaka bohatým skúsenostiam divízie Renault Sport.

Nové Clio R.S. je dostupné s ponukou dvoch benzínových motorov (200 a 220 koní) pre verziu Trophy, ktoré sú spojené so 6-stupňovou dvojspojkovou automatickou EDC prevodovkou s riadiacimi pádlami pod volantom.

Tri podvozky

Je to jediné auto v triede, ktoré ponúka tri rôzne typy podvozku, čo dáva záujemcom príležitosť “vystavať” si svoje vlastné Clio R.S.

V ponuke je podvozok Sport s 17” alebo 18” diskami, ktorý poskytuje vyváženú kombináciu cestných vlastností s okruhom, alebo zosilnený podvozok Cup. Vrcholom športu je podvozok Trophy s 18” diskami, ktorý je znížený o 20mm vpredu a o 10mm vzadu. Zameraný je v prvom rade na zážitok z jazdy.

Unikátnym je exkluzívny výfukový systém pre verziu Trophy, ktorý je inšpirovaný konceptom Clio R.S. 16. Vznikol v spolupráci so špecialistami značky Akrapovič a vďaka nemu je zvuk auta okamžite rozpoznateľný - živá akcelerácia je zaručená.

Motory

Motor s 200 koňmi je dostupný s podvozkom Sport, alebo podvozkom Cup, zatiaľ čo 220-koňová jednotka je dostupná s variantom Trophy. Motor verzie Trophy dokáže zrýchliť z 0 na 100 km/h za 6,6 sekundy, 400 metrov s pevným štartom prekoná za 14,5 sekundy a maximálna rýchlosť vozidla je 235 km/h.

Inovácie modelu Clio R.S. ponúkajú zaujímavý balík výbavy vrátane systému Launch Control, systému R.S. Drive, ktorý poskytuje výber z troch jazdných módov (Normal, Sport a Race), aplikáciu R.S. Monitor a tlmiče s hydraulickými dorazmi vyvinuté divíziou Renault Sport pre rally.

R.S. VISION

Predná časť nového CIO R.S. je vďaka špecifickému nárazníku vizuálne širšia a navyše je zdobená multifunkčným LED svietením, ktoré sa označuje R.S. VISION. To dodáva vozidlu charakteristický vzhľad a zefektívňuje silu svietenia. Táto technológia, prebratá z konceptu Clio R.S. 16, spolupracuje s hmlovými svetlami, bočnými a stretávacími svetlometmi, preto poskytuje zlepšenú viditeľnosť v noci.

Nové Clio R.S. takisto ponúka 18” disky kolies a špecifické prahy. Na zadnej časti je umiestnený športový spojler, funkčný difúzor a dvojité výfukové potrubie. Logo Renault Sport nájdete na spodku prednej časti vozidla, na kolesách a vzadu.

GT Line

Balík GT-Line dodáva modelu Nové Clio športový vzhľad s vlastnosťami, vďaka ktorými sa odlišuje od konkurencie. Clio GT-Line je vybavené krytmi spätných svetiel vo farbe Tmavá Metal, v ktorej je aj predný nárazník a bočné prahy (ako v Clio R.S.). V ponuke je unikátny dizajn 16”, alebo 17” diskov kolies. Takisto je vybavené pochrómovanou koncovou výfuku a zadným nárazníkom, ktorý je taktiež vo farbe Tmavá Metal. Kabína GT-Line je vybavená volantom z modelu Clio R.S. a modrým prešívaním. Sedadlá poskytujú špeciálne čalúnenie, k dispozície sú aj kovové pedále a ďalšie športové prvky dizajnu.Zdieľajte na Facebooku
STELLA Centrum Dopravných Informácií *75, umožňuje na tejto stránke prezeranie a preberanie informácií len na osobné, súkromné účely, nie na komerčné použitie, komerčnú prezentáciu. Používanie informácií z tejto stránky na komerčné účely, ich šírenie rozhlasovým vysielaním, prípadne ich zverejňovanie na iných webových stránkach je porušovaním autorských práv. Ich prípadné ďalšie publikovanie si vyžaduje písomný súhlas STELLA CENTRA.