.


.
.
.
.

.
.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

.
.
.m.stellacentrum.sk
Novinka
Všetky novinky
ŠKODA KODIAQ triumfovala
(Bratislava) - Najočakávanejšia automobilová novinka tohto roka, ŠKODA KODIAQ, triumfovala v ankete ZLATÝ VOLANT 2016. Prvé veľké SUV značky ŠKODA si tak získalo slovenských motoristov ešte pred uvedením na trh.

V aktuálnom – 41. ročníku ankety bolo nominovaných 36 vozidiel v šiestich kategóriách – malé automobily, kompaktné SUV, SUV, stredná a vyššia trieda, športové automobily, hybridy a elektrické autá. Do ankety prišiel v tomto roku rekordný počet hlasov 93 150.

Novinka z dielne českej automobilky ŠKODA KODIAQ zvíťazila v kategórii SUV s výrazným náskokom pred svojimi konkurentmi. KODIAQ jasne dominoval, keď s počtom 6 059 získaných hlasov predbehol aj prémiové modely SUV. Na pomyselnom striebornom mieste skončil Ford Edge (2 209 hlasov) a bronzovú priečku obsadil Jaguar F-Pace (2 165 hlasov).

S modelom ŠKODA KODIAQ štartuje automobilka ofenzívu v kategórii automobilov SUV. Svoje prvé veľké SUV uvedie ŠKODA na slovenský trh už v marci budúceho roka. Zákazníci si však už dnes môžu objednať novinku u všetkých autorizovaných partnerov značky ŠKODA na Slovensku. Cena automobilu s výrazným dizajnom a mimoriadnou ponukou priestoru, praktickou inteligenciou a inovatívnymi technológiami, ktoré možno bežne nájsť u vozidiel vyšších tried začína na sume 21 690 €.

ZLATÝ VOLANT je súčasťou prestížneho medzinárodného ocenenia THE GOLDEN STEERING WHEEL. Ide o najvýznamnejšiu európsku automobilovú trofej, ktorú môžu automobilky získať už od roku 1976.


Zdieľajte na Facebooku
STELLA Centrum Dopravných Informácií *75, umožňuje na tejto stránke prezeranie a preberanie informácií len na osobné, súkromné účely, nie na komerčné použitie, komerčnú prezentáciu. Používanie informácií z tejto stránky na komerčné účely, ich šírenie rozhlasovým vysielaním, prípadne ich zverejňovanie na iných webových stránkach je porušovaním autorských práv. Ich prípadné ďalšie publikovanie si vyžaduje písomný súhlas STELLA CENTRA.