.


.
.
.
.

.
.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

.
.
.m.stellacentrum.sk
Novinka
Všetky novinky
Toyota: Dni otvorených dverí
(Bratislava) - Spoločnosť Toyota Central Europe - Slovakia zverejnila podrobnosti k plánovanej celorepublikovej akcii „Testovacie dni“, ktorá komunikačne nadväzuje na nedávne predstavenie nového modelu Toyota Corolla. „Testovacie dni“ sa konajú 5.- 6. augusta 2016 u všetkých autorizovaných predajcov značky Toyota v Slovenskej republike.

Akcia „Testovacie dni“ je určená pre širokú verejnosť a jej hlavným cieľom je ponuka detailného zoznámenia sa s aktuálnymi modelovými radmi značky Toyota v Slovenskej republike. Návštevníci budú mať počas týchto dní možnosť absolvovať testovacie jazdy s vybranými modelmi a k dispozícii bude aj zaškolený personál autorizovaných partnerov Toyota pre prípadné otázky či poskytnutie ďalších informácií ohľadne všetkých modelov značky Toyota.

Medzi predvádzacími vozidlami nebude chýbať „horúca novinka“ model Corolla. Prvé vozidlá prišli k autorizovaným partnerom len pred pár dňami. Záujemcovia o plne hybridnú technológiu budú môcť získať cenné skúsenosti z testovacích jázd s ekologicky šetrnými vozidlami, ktoré značka Toyota vo svojom portfóliu ponúka. V platnosti je taktiež atraktívna letná ponuka, ktorá sa týka piatich najpredávanejších modelov tejto značky. Yaris, Auris, Corolla, Verso a Avensis.


Zdieľajte na Facebooku
STELLA Centrum Dopravných Informácií *75, umožňuje na tejto stránke prezeranie a preberanie informácií len na osobné, súkromné účely, nie na komerčné použitie, komerčnú prezentáciu. Používanie informácií z tejto stránky na komerčné účely, ich šírenie rozhlasovým vysielaním, prípadne ich zverejňovanie na iných webových stránkach je porušovaním autorských práv. Ich prípadné ďalšie publikovanie si vyžaduje písomný súhlas STELLA CENTRA.