.


.
.
.
.

.
.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

.
.
.m.stellacentrum.sk


D1 Senec – Blatné
Pre výstavbu križovatky Blatné rátajte s dopravnými obmedzeniami na diaľnici D1 Senec – Blatné, medzi 29. a 31. km. Pravý jazdný pás je vedený do protismeru, kde sú zachované dva jazdné pruhy v oboch smeroch. Obmedzenie bude prebiehať najskôr v jednom smere, neskôr po zrealizovaní nového krytu vozovky aj v druhom smere.
Platí od 01.04.2017 do 07.09.2017


D1 Trnava – Hlohovca
Pre opravu mosta rátajte s dopravnými obmedzeniami v pravom a následne v ľavom jazdnom páse na diaľnici D1, približne na 51. km, medzi Trnavou a Hlohovcom. Doprava bude vedená v dvoch pruhoch v smere do Bratislavy a v dvoch pruhoch v smere do Piešťan. Presmerovaná bude cez prejazdy v strednom deliacom páse.
Platí od 01.04.2017 do 20.08.2017


Partizánske – Malé Bielice, Malé Uherce
Pre výstavbu kanalizácie je čiastočne uzatvorená Hlavná a Mostová ulica v Partizánskom – Malých Bieliciach, v úseku po Bielicku ulicu a cesta I. triedy č. 64 v Malých Uherciach. Obmedzenia sú vyznačené prenosnými dopravnými značkami a premávka je vedená vo voľnej časti vozovky.
Platí od 15.03.2017 do 30.06.2017


Ružomberok – Biely Potok
Pre opravu mosta je čiastočne uzatvorená cesta I. triedy č. 59 v Ružomberku – Bielom Potoku. Obmedzenie je vyznačené prenosnými dopravnými značkami a premávka je vedená vo voľnej časti vozovky.
Platí od 01.04.2017 do 15.05.2017


Košické Hámre – Veľký Folkmar
Z dôvodu rekonštrukcie mosta cez vodnú nádrž Ružín je uzatvorená cesta II. triedy č. 547 v úseku Košické Hámre – Veľký Folkmar s možnosťou prechodu pre peších na vlastnú zodpovednosť do doby zahájenia rekonštrukčných prác na moste. Obchádzková trasa pre nákladné vozidlá vedie cez Margecany, Klenov, Miklušovce, Sedlice, Suchú Dolinu, Ľubovec, Radatice, Bzenov, Prešov a Košice. Obchádzková trasa pre osobnú dopravu vedie cez Margecany, Klenov, Miklušovce, Sedlice, Suchú Dolinu, Ľubovec, Ruské Pekľany, Obišovce a Košice. Vodiči prichádzajúci od Spišskej Novej Vsi môžu využiť aj cestu Krompachy, Kluknava, Široké, diaľnica D1 Prešov – Košice, alebo trasu Spišské Vlachy, Spišské Podhradie a diaľnica D1 Prešov – Košice. Obyvatelia Hnileckej doliny majú možnosť využiť aj smer Jaklovce, Gelnica, Prakovce, Mníšek nad Hnilcom, Smolník, Štós, Medzev, Jasov a Košice. Cestári už dokončili opravu krytu vozovky na obchádzkovej trase pre osobné vozidlá medzi obcou Obišovce a okresnou hranicou Košice okolie – Prešov, ktorá pokračuje cez Ruské Pekľany, Sedlice a Klenov do Margecian.
Platí od 24.12.2016 do 31.12.2017


Košice
Pre modernizáciu električkových tratí je čiastočne uzatvorená Južná trieda v Košiciach, na križovatke pod mostom VSS. V smere z centra mesta sa nedostanete na Alejovú ulicu, na sídlisko Nad Jazerom ani do Barce. Obchádzka vedie po odbočení z Južnej triedy cez Cintorínsku, Rastislavovu a Alejovú ulicu, s napojením na privádzač rýchlostnej cesty. Z Barce je možné odbočiť iba doprava na most VSS. Vodiči môžu pokračovať cez Vyšné Opátske na Prešovskú Sečovskú cestu alebo sa pri teplárni otočiť a vrátiť sa späť na most VSS.
Platí od 04.03.2017 do 31.07.2017

<- VŠETKY AKTUÁLNE DOPRAVNÉ OBMEDZENIA NÁJDETE TU ->
STELLA Centrum Dopravných Informácií *75, umožňuje na tejto stránke prezeranie a preberanie informácií len na osobné, súkromné účely, nie na komerčné použitie, komerčnú prezentáciu. Používanie informácií z tejto stránky na komerčné účely, ich šírenie rozhlasovým vysielaním, prípadne ich zverejňovanie na iných webových stránkach je porušovaním autorských práv. Ich prípadné ďalšie publikovanie si vyžaduje písomný súhlas STELLA CENTRA.