.


.
.
.
.

.
.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

.
.
.m.stellacentrum.sk
Rady motoristom
Všetky rady
EyeDrive – inovácia pre všetkých vodičov
(Bratislava) - Dokonalé riešenie okuliarových šošoviek na šoférovanie pri akýchkoľvek svetelných či poveternostných podmienkach

Takmer každý vodič má skúsenosť s pocitom oslnenia alebo únavy zraku pri šoférovaní, najmä v noci alebo pri zlých poveternostných podmienkach.

Cez deň vidíme inak ako v noci. Za denného svetla vidíme farebne a zreteľne. Večer prepíname do nočného režimu – nevidíme tak zreteľne a rozlišujeme len odtiene sivej.

Najmä v noci trpí náš zrak pri šoférovaní istým hendikepom. Vidíme menej ostro a dráždi nás meniace sa svetlo. V prípade náhleho bodového svetla je naše videnie na niekoľko sekúnd narušené.

Pri šoférovaní však zrakom získavame viac ako 90 % všetkých informácií.

Nie je preto prekvapivé, že takmer každý druhý vodič sa necíti príjemne a bezpečne, a to najmä pri šoférovaní v noci. To spôsobuje hlavne oslňovanie a nadmerná stimulácia zraku svetlom. Vodiči majú v dopravných situáciách pocit oslepenia najmä protiidúcimi vozidlami (štúdia inštitútu Vision Impact Institute z r. 2002).

EyeDrive – vďaka technológii „reflect control“ ide o inováciu, ktorá je porovnateľná s rozvojom elektromobilov v automobilovom priemysle. Tento nový segment je navrhnutý konkrétne pre jasné videnie cez deň aj v noci a za akýchkoľvek poveternostných podmienok. Je to ideálne riešenie pre každého vodiča, ktorý trávi vo vozidle veľa času a chce do cieľa prísť v bezpečí a pohode aj po dlhšej ceste.

Aj v momente, kedy okuliarové šošovky so superantireflexnými vrstvami dosahujú svoje limity, preukazuje EyeDrive úžasnú ostrosť, a to najmä v noci.

EyeDrive vychádza z technológie „Reflect control“, ktorá nastoľuje nový trend.

Prináša jedinečnú kombináciu špeciálnej povrchovej úpravy a dizajnu okuliarovej šošovky. Dochádza ku kompenzácii dráždivých účinkov nadmernej svetelnej stimulácie zraku. Kontrasty sú intenzívne a objekty vyzerajú jasne a ostro.

Nočná odrazivosť šošoviek EyeDrive je až o 90 % nižšia než u bežných plastových šošoviek bez anitireflexnej úpravy a o 57 % nižšia než u šošoviek s viacvrstvovou povrchovou úpravou, ktoré sú aktuálne na trhu.

Preto okuliarové šošovky EyeDrive fungujú cez deň lepšie ako šošovky s viacvrstvovou povrchovou úpravou. Pri použití v noci potom fungujú dvakrát lepšie.

Vďaka širokým zorným poliam táto nová technológia zaisťuje komplexné kvalitné videnie – a to aj v kritických momentoch riešenia zložitej dopravnej situácie alebo pri cúvaní na priestorovo obmedzené parkovacie miesto.

Dostaňte sa ďalej s technológiou Transitions XTRActive
V kombinácii s technológiou Transitions Xtractive navyše zistíte, aké to je šoférovať v pohode a bezpečne pri akýchkoľvek podmienkach.

Technológia EyeDrive Transitions Xtractive stmavuje svetlo za čelným sklom až o 50 %. Aj pri najostrejšom slnku budete pohodlne a komfortne šoférovať. Ide o ideálne riešenie pre všetkých vodičov, a to aj bez predpisu na okuliare.

Táto nová technológia naozaj reaguje na potreby širokej cieľovej skupiny.

Pre koho sú ideálne?
Na EyeDrive si zvyknete rýchlo, pretože takmer každý z nás dobre pozná nepríjemný pocit zhoršeného videnia za volantom. Ide o ideálne riešenie buď ako dokonalý druhý pár okuliarov na šoférovanie, alebo ako skvelé jediné riešenie na každodenné použitie.

„Free-form“ dizajn jednoohniskových okuliarových šošoviek EyeDrive®Pro vypočítaný z približne 150 000 svetelných lúčov zabezpečuje cez deň ostré a ničím nerušené videnie až k okrajom rámov. Pri použití za šera a v noci nižšia sila v hornej časti šošovky umožňuje významné zlepšenie ostrosti mezopického videnia.*

Okuliarové šošovky EyeDrive Pro Progressive sú svojou mohutnosťou optimalizované na dosiahnutie stabilných zorných polí a pohodlného videnia. Široké pásma pre videnie na strednú vzdialenosť zaisťujú vynikajúcu viditeľnosť navigačného zariadenia, prístrojovej dosky a stredovej konzoly.

EyeDrive presvedčí o svojich unikátnych vlastnostiach zákazníkov v každom veku.

Takmer každý piaty nositeľ okuliarov hľadá okuliare určené na šoférovanie. EyeDrive skutočne oslovuje veľkú cieľovú skupinu.

(*u pokusných osôb došlo v priemere ku zvýšeniu vizuálnej ostrosti pri mezopických podmienkach /FH Lübeck; Bachelor-Arbeit Anne Bullwinkel, Studiengang Augenoptik/Optometrie 2012)

Viac informácií nájdete na www.eyedrive.sk.

EyeDrive – inovácia pre všetkých vodičov


Zdieľajte na Facebooku

oI7PQuvbyQ8
HbaJIHGEkq

This info is the cat\'s paaajms!\


dwD8F6ZKnpN
QawBQ7nACqx

Stay inviamrtofe, San Diego, yeah boy!\


m6nAJc6KUMKm
IRCLzKT23mnZ

Most help articles on the web are inaccurate or innchereot. Not this! http://lgkamysnyf.com [url=http://jzjlebloa.com]jzjlebloa[/url] [link=http://xbfdykl.com]xbfdykl[/link]\


X3OAlcnXW
4bK7KuEgat

Evnyeore would benefit from reading this post\


Zkvm0CvzUDm
n79aP7eLcb

That kind of thkniing shows you\'re on top of your game http://ayyswdq.com [url=http://sgzhgrxeg.com]sgzhgrxeg[/url] [link=http://ttesgeet.com]ttesgeet[/link]\Meno:
Email:
Predmet:
Text:
Opíšte kontrolný kód 130478:

STELLA Centrum Dopravných Informácií *75, umožňuje na tejto stránke prezeranie a preberanie informácií len na osobné, súkromné účely, nie na komerčné použitie, komerčnú prezentáciu. Používanie informácií z tejto stránky na komerčné účely, ich šírenie rozhlasovým vysielaním, prípadne ich zverejňovanie na iných webových stránkach je porušovaním autorských práv. Ich prípadné ďalšie publikovanie si vyžaduje písomný súhlas STELLA CENTRA.