.


.
.
.
.

.
.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

.
.
.m.stellacentrum.sk
Rady motoristom
Všetky rady
Mio pre futbalových fanúšikov
(Bratislava, 18. mája 2012) - Mio, dodávateľ prenosných navigačných zariadení, ponúka futbalovým fanúšikom, všetkým majiteľom zariadení Mio Spirit špeciálne vytvorený balík s viac než 1800 bodov záujmu – POI EURO 2012.

„Futbal patrí v SR medzi najobľúbenejšie športy. Preto sa domnievame, že si mnoho českých fanúšikov nenechá ujsť chystaný futbalový sviatok. Poľsko a Ukrajina sú pre slovenských fanúšikov geograficky veľmi blízko, a preto predpokladáme, že sa budú na miesta jednotlivých zápasov masívne dopravovať svojimi automobilmi,“ hovorí Tomáš Kudweis, obchodný a marketingový manažér Mio pre ČR a SR. „Navigácie Mio im s doživotnými a aktuálnymi mapami pomôžu orientovať sa v prostredí neznámych miest. Ďalšou výhodou sú napríklad ich funkcie nájdenia najbližších dostupných parkovísk v cieli cesty, vďaka čomu si môžete ušetriť prostriedky za parkovanie pred štadiónmi.“

Balík EURO 2012 POI obsahuje zoznam štadiónov a lokalít zaujímavých pre fanúšikov v 8 hostiteľských mestách v Poľsku a na Ukrajine. Všetky štadióny spojené s futbalovými majstrovstvami majú aj svoje vlastné NavPix™ fotografie, ktoré zabezpečia ich jednoduchú vizuálnu identifikáciu.

Pre zaistenie všetkých ďalších potrieb majiteľov navigácií Mio obsahuje balík POI EURO 2012 aj ďalšie informácie: ubytovanie a reštaurácie v rôznych cenových úrovniach, bary a kluby, kultúrne a turistické atrakcie, múzea a galérie, divadlá a kiná, obchody a nákupné strediská, zdravotné strediská, letiská, stanice, informačné centrá a ďalšie.

Uvedené špeciálne body záujmu pre EURO 2012 môžu zdarma získať majitelia nových navigácií Mio Spiritna stránkach www.mio.com. Stiahnutie prebieha v rámci vernostného programu Mio Advantage, kam je možné navigáciu Mio zdarma zaregistrovať.


Zdieľajte na Facebooku

STELLA Centrum Dopravných Informácií *75, umožňuje na tejto stránke prezeranie a preberanie informácií len na osobné, súkromné účely, nie na komerčné použitie, komerčnú prezentáciu. Používanie informácií z tejto stránky na komerčné účely, ich šírenie rozhlasovým vysielaním, prípadne ich zverejňovanie na iných webových stránkach je porušovaním autorských práv. Ich prípadné ďalšie publikovanie si vyžaduje písomný súhlas STELLA CENTRA.