.


.
.
.
.

.
.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

.
.
.m.stellacentrum.sk
Rady motoristom
Všetky rady
Opel Poistenie
(Bratislava, 6. apríla 2013) - „Poznáme najlepšie naše automobily, a tak dokážeme ich majiteľom pripraviť komplexné poistenie skutočne na mieru,“ povedal Pavel Šilha, riaditeľ slovenského zastúpenia automobilky Opel, pri uvedení nového produktu...

Opel Poistenie, pripravené v spolupráci s poisťovňou UNIQA, je syntézou tzv. povinného ručenia (PZP) a havarijného poistenia (KASKO). Obidve teraz môžu klienti značky Opel získať v značkovom poistení za zaujímavú sadzbu 2,69 % z ceny nového automobilu.

Krytie rizík Opel Poistenia zahŕňa okrem krytia škôd spôsobených prevádzkou vozidla aj havárie, zrážky so zverou, krádež, živly, vandalizmus... „Nezabudli sme dokonca ani na škody spôsobené hlodavcami,“ dopĺňa Pavel Šilha.

Ďalšou na pohľad drobnou, ale veľmi užitočnú výhodou Opel Poistenia je možnosť jeho dojednania priamo u dealera, takže zákazník má svoj nový automobil chránený už počas prvej cesty domov. Zásadným argumentom je ale nulová spoluúčasť pri opravách škôd v autorizovaných servisoch Opel. Bonusom pre klientov Opel Poistenia je aj celá škála asistenčných služieb pre celú Európu, napríklad bezplatné odtiahnutie poškodeného automobilu do zvoleného servisu až do vzdialenosti 500 km či poskytnutie náhradného vozidla zdarma.


Zdieľajte na Facebooku

STELLA Centrum Dopravných Informácií *75, umožňuje na tejto stránke prezeranie a preberanie informácií len na osobné, súkromné účely, nie na komerčné použitie, komerčnú prezentáciu. Používanie informácií z tejto stránky na komerčné účely, ich šírenie rozhlasovým vysielaním, prípadne ich zverejňovanie na iných webových stránkach je porušovaním autorských práv. Ich prípadné ďalšie publikovanie si vyžaduje písomný súhlas STELLA CENTRA.