.


.
.
.
.

.
.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

.
.
.m.stellacentrum.sk
Rady motoristom
Všetky rady
Servis pre staré Škody
(Bratislava, 1. marec 2012) - Výhodné ponuky v sieti autorizovaných servisov môžu naplno využívať nielen majitelia nových vozidiel ŠKODA. Česká automobilka pokračuje so servisnou ponukou pre vodičov starších modelov...

Majitelia starších škodoviek tak vďaka akcii „Šeková knižka plná zliav“ zaplatia v autorizovaných servisoch ŠKODA až o 20 % menej za originálne náhradné dielce a originálne príslušenstvo. Výhody servisnej ponuky si môže uplatniť približne 250 tisíc majiteľov starších vozidiel ŠKODA na Slovensku.

„Šeková knižka plná zliav“ dáva majiteľom vozidiel tejto značky možnosť využiť výhody profesionálnej starostlivosti v značkovom servise. Ponuka je určená majiteľom modelov Felicia, Fabia, Roomster, Octavia a Superb, ktoré sú v prevádzke štyri a viac rokov (prvý krát zaevidovaných do 31. 12. 2008).

V tomto roku obsahuje knižka okrem iného zľavy na originálne brzdové doštičky, čeľuste, kotúče, bubny, valčeky, výfuk či tlmiče. Šeková knižka tiež obsahuje zľavy vo výške 20 % aj na ďalšie originálne príslušenstvo a dielce.

Šekovú knižku môžu motoristi uplatniť až do konca roka 2012 u
ktoréhokoľvek z viac ako 80 participujúcich servisných partnerov ŠKODA. Zoznam servisných partnerov je spoločne s ďalšími podrobnými informáciami o „Šekovej knižke plnej zliav“ k dispozícii na internetových stránkach: www.skoda-auto.sk


Zdieľajte na Facebooku

STELLA Centrum Dopravných Informácií *75, umožňuje na tejto stránke prezeranie a preberanie informácií len na osobné, súkromné účely, nie na komerčné použitie, komerčnú prezentáciu. Používanie informácií z tejto stránky na komerčné účely, ich šírenie rozhlasovým vysielaním, prípadne ich zverejňovanie na iných webových stránkach je porušovaním autorských práv. Ich prípadné ďalšie publikovanie si vyžaduje písomný súhlas STELLA CENTRA.