.


.
.
.
.

.
.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

.
.
.m.stellacentrum.sk
Rady motoristom
Všetky rady
RAV 4 v akcii
(Bratislava) - TOYOTA MOTOR SLOVAKIA zverejnila v rámci prebiehajúcej oslavy jubilea (20 rokov od uvedenia na trh) modelu RAV4 podrobnosti o motivačnej cenovej ponuke...

Toyota RAV4 je aktuálne cenovo zvýhodnená vo výške 2 000€ formou zľavy na pakety (rozdiel medzi štandardnou a akciovou cenou 3 paketov – Design, Visibility a Smart Entry & Start, ktorá je v ponuke od uvedenia modelového roku 2014).

Za akciovú cenu je napríklad špecifikácia vozidla Toyota RAV4 2,2l D-4D ACTIVE, vybavená paketmi Design, Visibility, Smart Entry & Start.

Vo výbave tohto vozidla je multimediálny dotykový systém TOYOTA TOUCH 2 (komunikujúci v slovenskom jazyku) so zadnou parkovacou kamerou, automatická duálna klimatizácia, kožený volant a hlavica radiacej páky, tempomat, LED svetlá na denné svietenie, asistent rozjazdu do kopca (HAC), integrovaný systém Dynamic Drive, 18” zliatinové disky kolies, predné xenónové svetlomety alebo systém bezkľúčového odomykania a štartovania Smart Entry & Start.

Zaujímavú aktuálnu ponuku (trvá do 15.6.2014) je možné skombinovať s finančným produktom Toyota Kredit s 0 % úrokom a 0% poplatkom.


Zdieľajte na Facebooku

STELLA Centrum Dopravných Informácií *75, umožňuje na tejto stránke prezeranie a preberanie informácií len na osobné, súkromné účely, nie na komerčné použitie, komerčnú prezentáciu. Používanie informácií z tejto stránky na komerčné účely, ich šírenie rozhlasovým vysielaním, prípadne ich zverejňovanie na iných webových stránkach je porušovaním autorských práv. Ich prípadné ďalšie publikovanie si vyžaduje písomný súhlas STELLA CENTRA.