.


.
.
.
.

.
.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

.
.
.m.stellacentrum.sk
Rady motoristom
Všetky rady
Toyota YARIS Power
(Bratislava 17.februára 2012) - Toyota rozšírila ponuku výbavy pri modeli Yaris. Nová výbava s označením Power so zaujímavým cenovým zvýhodnením je dostupná v 5 dverovej karosérii s motorom 1,33l Dual VVT-i 6M/T.

Power vychádza z výbavy Entry ale navyše obsahuje manuálni klimatizáciu, 6 reproduktorov, rádio/CD s podporou MP3 a WMA, Aux-In a USB vstup pre iPod a MP3 prehrávače, elektricky ovládané vonkajšie spätné zrkadlá, elektricky ovládané predné okná, centrálne zamykanie dverí s diaľkovým ovládaním.

Yaris je štandardne vo všetkých stupňoch výbavy vybavený siedmimi airbagmi SRS: čelnými airbagmi pre vodiča a predného spolujazdca, kolenným airbagom pre vodiča, bočnými airbagmi vpredu a hlavovými airbagmi po celej dĺžke interiéru. Novo vyvinuté bočné airbagy vpredu majú dve komory pre lepšiu ochranu v prípade kolízie vďaka vakom s rozdielnym objemom (8 litrov v oblasti hrudníka/brucha, resp. 4,5 l v oblasti panvy), Štandardom je taktiež ucelený rad systémov aktívnej bezpečnosti, ako je systém ABS, elektronické rozdeľovanie brzdnej sily (EBD), systém CSC (Corner Stability Control) pre udržiavanie vozidla v stálom smere, brzdový asistent (BA), systém riadenia trakcie (TRC) a systém riadenia stability vozidla (VSC).

Nový Yaris získal maximálne päťhviezdičkové ohodnotenie v testoch Euro NCAP.


Zdieľajte na Facebooku

STELLA Centrum Dopravných Informácií *75, umožňuje na tejto stránke prezeranie a preberanie informácií len na osobné, súkromné účely, nie na komerčné použitie, komerčnú prezentáciu. Používanie informácií z tejto stránky na komerčné účely, ich šírenie rozhlasovým vysielaním, prípadne ich zverejňovanie na iných webových stránkach je porušovaním autorských práv. Ich prípadné ďalšie publikovanie si vyžaduje písomný súhlas STELLA CENTRA.