.


.
.
.
.

.
.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

.
.
.m.stellacentrum.sk
Rady motoristom
Všetky rady
Volkswagen na splátky 1/3 a 1/5
(Bratislava, február 2014) - Porsche Slovakia, autorizovaný importér značky Volkswagen odteraz poskytuje okrem bežných spôsobov financovania aj možnosť nákupu vybraných modelov Volkswagen na splátky 1/3 a 1/5 bez navýšenia. Najlacnejší z modelov sa tak dá získať už za 1.598 €.

Spôsob financovania „Profi Kredit umožňuje zákazníkovi flexibilne si zvoliť spôsob financovania splátkami bez navýšenia, ktorý je navyše oslobodený od spracovateľského poplatku. Vďaka tomu si zákazník môže jednoducho a prehľadne skalkulovať náklady na nadobudnutie vozidla. Jednotlivé splátky sú rozložené do relatívne krátkeho časového obdobia, ktoré je kratšie ako pri klasickom leasingu alebo úvere. Pri využití financovania Profi Kredit na 1/5 zákazník zaplatí pri prevzatí vozidla 1/5 nadobúdacej ceny a každý polrok ďalšiu zo štyroch zvyšných splátok. Tak je vozidlo už po dvoch rokoch splatené a vlastníctvo majiteľa k automobilu nie je ničím obmedzené. Pri financovaní na 1/3 zaplatí zákazník pri prevzatí vozidla prvú splátku, po roku druhú a po dvoch rokoch tretiu splátku. Rovnako ako pri kúpe s využitím iných úverových produktov Volkswagen Finančné služby je vozidlo od začiatku majetkom zákazníka. Po splatení poslednej splátky, t.j. po dvoch rokoch zákazník môže s vozidlom voľne disponovať.

Ďalším benefitom pre zákazníka pri využití financovania Profi Kredit 1/3 a 1/5 je okrem oslobodenia od spracovateľského poplatku a navýšenia možnosť dokúpiť si predĺženú záruku o ďalšie 3 roky k zákonnej 2-ročnej záruke, ako aj výhodné povinné zmluvné a havarijné poistenie. Ponuka je časovo obmedzená do 30.4.2014.


Zdieľajte na Facebooku

STELLA Centrum Dopravných Informácií *75, umožňuje na tejto stránke prezeranie a preberanie informácií len na osobné, súkromné účely, nie na komerčné použitie, komerčnú prezentáciu. Používanie informácií z tejto stránky na komerčné účely, ich šírenie rozhlasovým vysielaním, prípadne ich zverejňovanie na iných webových stránkach je porušovaním autorských práv. Ich prípadné ďalšie publikovanie si vyžaduje písomný súhlas STELLA CENTRA.