.


.
.
.
.

.
.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

.
.
.m.stellacentrum.sk
Zaujímavosť
Všetky zaujímavosti
Dunlop Winter Sport 5 víťazom
(Bratislava 17. decembra 2015) - Značka Dunlop oznámila, že zimné pneumatiky Winter Sport 5, ktoré práve uviedla na trh, získali prvé miesto v rozsiahlom teste zimných pneumatík uznávaného nemeckého motoristického časopisu Auto Bild.

V špeciálnom vydaní Allrad (4x4, SUV) Auto Bild porovnal osem rôznych zimných pneumatík. Winter Sport 5 z nich vyšla víťazne a získala pečať „príkladného výrobku“, ktorý časopis schválil za účelom nákupu; pozitívne pritom hodnotil najmä jej výkonnosť na zasnežených a mokrých cestách.

Auto Bild Sportcars je z nových Winter Sport 5 rovnako nadšený a vyhodnotil ich ako najlepšie z ôsmich konkurenčných výrobkov v teste zimných pneumatík. Chváli ich za „športovú a dynamickú ovládateľnosť vo všetkých zimných podmienkach“, odolnosť voči aquaplaningu, presné riadenie s dobrou spätnou väzbou a s krátkou brzdnou dráhou na mokrom i suchom povrchu.

Popri oboch týchto prestížnych tituloch novú pneumatiku odporúčajú ako veľmi vhodnú aj ďalšie nemecké tituly Auto Strassenverkehr a Auto Motor und Sport. Odporúča ju aj britský Auto Express UK.

„S tým, ako sú v Európe stále bežnejšie prívalové dažde a ďalšie extrémne počasie, vynikajúci záber pri jazde v zime je celkom zásadný,“ hovorí Alexis Bortoluzzi, Dunlop Marketing Director Consumer EMEA. „Sme veľmi radi, že môžeme ponúkať pneumatiky, ktoré dokonale zaberajú na zimných cestách a poskytujú špičkovú výkonnosť, ktorú zákazníci od našich pneumatík očakávajú. Bez ohľadu na rozmary zimného počasia prináša rad Winter Sport 5 našim aktívnym a náročným zákazníkom pneumatiku, ktorá zodpovedá ich rýchlemu životnému štýlu. Mimoriadne nás teší, že sa tento náš cieľ potvrdil i vo vynikajúcich výsledkoch v týchto testoch,” dodal Alexis Bortoluzzi.


Zdieľajte na Facebooku
STELLA Centrum Dopravných Informácií *75, umožňuje na tejto stránke prezeranie a preberanie informácií len na osobné, súkromné účely, nie na komerčné použitie, komerčnú prezentáciu. Používanie informácií z tejto stránky na komerčné účely, ich šírenie rozhlasovým vysielaním, prípadne ich zverejňovanie na iných webových stránkach je porušovaním autorských práv. Ich prípadné ďalšie publikovanie si vyžaduje písomný súhlas STELLA CENTRA.