.


.
.
.
.

.
.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

.
.
.m.stellacentrum.sk
Zaujímavosť
Všetky zaujímavosti
Mercedes-Maybach S 650 kabriolet
(Stuttgart) - Otvorený štvormiestny Mercedes-Maybach S 650 kabriolet vyrobia len v 300 exemplároch.
Dvanásťvalcový 5,98-litra (463 kW/ 630 k; 1000 Nm), dvomi turbo dúchadlami preplňovaný, motor novinky poháňa zadné kolesá cez sedemstupňový automat 7G-TRONIC a poskytne zrýchlenie z 0 na 100 km/h za 4,1 sekundy. Normovaná kombinovaná spotreba paliva (podľa NEJC) je 12 litrov na 100 km. Mimoriadne jazdné vlastnosti vozidla zabezpečuje podvozok AIRMATIC s plynulou reguláciou tlmenia.


Exkluzívny kabriolet pri exteriéri boduje dynamickou siluetou so sklápacou strechou podobnou kupé a dozadu klesajúcou líniou bočnej steny. Interiér je potiahnutý kožou (v rovnakej koži sa dodáva aj k vozidlu špeciálne vyhotovená súprava batožiny) s grafikou pripomínajúcou vodopád, nechýbajú výnimočné až 20-palcové kované disky Maybach v dvojfarebnom vyhotovení či osvetlenie nástupného priestoru (po otvorení dverí) premietnutím loga Maybach na vozovku. Sériovo má novinka všetky prvky zvláštnej výbavy Triedy S kabriolet: medzi nimi systém AIRCAP, AIRSCARF a svetlomety Swarovski.

Každý prvý majiteľ kabrioletu Mercedes-Maybach dostane aj certifikát, ktorý podpísal Dr. Dieter Zetsche, predseda predstavenstva spoločnosti Daimler a vedúci divízie Mercedes-Benz Cars.Zdieľajte na Facebooku
STELLA Centrum Dopravných Informácií *75, umožňuje na tejto stránke prezeranie a preberanie informácií len na osobné, súkromné účely, nie na komerčné použitie, komerčnú prezentáciu. Používanie informácií z tejto stránky na komerčné účely, ich šírenie rozhlasovým vysielaním, prípadne ich zverejňovanie na iných webových stránkach je porušovaním autorských práv. Ich prípadné ďalšie publikovanie si vyžaduje písomný súhlas STELLA CENTRA.