.


.
.
.
.

.
.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

.
.
.m.stellacentrum.sk
Zaujímavosť
Všetky zaujímavosti
Mercedes-Benz Star Experience Roadshow
(Piešťany) - Na piešťanskom letisku sme si mali možnosť vyskúšať špičku s hviezdou. K dispozícii boli nielen rýchle a bezpečné autá, ale aj lietadlo...

Začiatkom septembra sme dostali od slovenského importéra značky Mercedes-Benz možnosť vyskúšať si na piešťanskom letisku aktuálne vychytávky tohto producenta výnimočných vozidiel.

Výborne pripravené podujatie na kvalitnej ploche prinieslo všetkým účastníkom možnosť vyskúšať si všetky modely z portfólia – od Smartov až po Mercedesy upravené do špičkových verzií AMG. A aby toho ešte nebolo málo návštevníci akcie si mohli zalietať i nad plochou v svižnom športovom lietadle.

Ukážky handlingu a bezpečnosti jednotlivých vozidiel určite nikoho nenechali na pochybách, že značka s hviezdou si zaslúži skutočne obdiv a uznanie, za svoju dlhoročnú kvalitu a príspevok pre bezpečnosť nielen chodcov, ale aj vodičov.

V krátkom videu si vám dovoľujeme sprostredkovať výnimočnú atmosféru podujatia.
Zdieľajte na Facebooku
STELLA Centrum Dopravných Informácií *75, umožňuje na tejto stránke prezeranie a preberanie informácií len na osobné, súkromné účely, nie na komerčné použitie, komerčnú prezentáciu. Používanie informácií z tejto stránky na komerčné účely, ich šírenie rozhlasovým vysielaním, prípadne ich zverejňovanie na iných webových stránkach je porušovaním autorských práv. Ich prípadné ďalšie publikovanie si vyžaduje písomný súhlas STELLA CENTRA.