.


.
.
.
.

.
.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

.
.
.m.stellacentrum.sk
Zaujímavosť
Všetky zaujímavosti
Renault a Díler roka
(Paríž) - Thierry Koskas, výkonný viceprezident pre obchod a marketing Groupe Renault, viedol výročnú ceremóniu Dealer of the Year (DOTY), kde ocenil najlepších dílerov roka. Do oceňovania sa za rok 2015 zapojilo viac ako 2500 dílerov z 35 krajín. Zo 105 ocenených 102 pricestovalo do Paríža na ceremóniu.

105 výhercov DOTY 2015 bolo vybraných za najlepšie výsledky, ktoré dosiahli za: Podiel predaja nových vozidiel, náhradných dielov, doplnkov a servisný kontakt, za ziskovosť dílerstiev, kvalitu zákazníckeho servisu a za dodržanie štandardov identity značky

Ceremónia sa konala v Technocentre Renault v Paríži. Thierry Koskas potvrdil rozvoj a profesionálny prístup týchto dílerstiev. Zdôraznil dôležitosť dílerskej siete v otázke hodnôt Groupe Renault, produktov a servisu pre zákazníkov a ich kľúčovú úlohu v rámci spokojnosti zákazníkov a ich lojalite.

Medzi ocenenými bol aj slovenský díler WINKLER. Dílerstvo z Michaloviec sa tak zaradilo medzi 9 najlepších predajní v rámci východnej Európy. Ján Winkler, majiteľ dílerstva, ktorý spolupracuje so značkou Renault už 25 rokov, sa aj osobne zúčastnil ceremónie.


Zdieľajte na Facebooku
STELLA Centrum Dopravných Informácií *75, umožňuje na tejto stránke prezeranie a preberanie informácií len na osobné, súkromné účely, nie na komerčné použitie, komerčnú prezentáciu. Používanie informácií z tejto stránky na komerčné účely, ich šírenie rozhlasovým vysielaním, prípadne ich zverejňovanie na iných webových stránkach je porušovaním autorských práv. Ich prípadné ďalšie publikovanie si vyžaduje písomný súhlas STELLA CENTRA.